Resultat 1 till 6 av 6

Ämne: nasare.com

  1. #1

    nasare.com

    Vad menar föredetta piratkort.nu med att "Vi kommer mycket snart att kunna leverera fixcard RÖD till Com Hem."

    Har aldrig gillat dom där typerna..

    Någon som vet vad dom lurar på eller hur pass nära dom är?
    Jag tycker själv det låter mycket som mycket ljud o lite verkstad.
    Känns som dom vill ha in mycket stålar på förbeställning iaf

  2. #2
    Har köpt ett kort för Canal Digital (tror det var 1,5 år sen nu) av dom....till en början funka det bra i en och en halv månad.

    Skicka in det till dom och fick vänta typ 6 månader innan jag fick kortet tillbaka...ivrigt stoppa jag det i mottagaren...hmmm...svart.

    Prata med dom på telefon (på den tiden hade dom telefon service) där dom förklara att det skulle komma nån magic pryl (uppdatera kortet genom att stoppa det i en prog.) senare.
    Men det kom ingen...efter ytterligare nån månad var jag i kontakt med dom igen och dom sa då att jag skulle skicka in kortet.

    Fick tillbaka det snabbt och det funka 1 månad....skicka in...funka en vecka...skicka in.....och väntar än fast det var typ 5 månader sen nu.

    Har skrivit en massa mail men inte fått svar...grrrr

    Man har då gjort bort sig riktigt STORT....på den tiden jag beställde kortet kosta det 2500:- Skulle ha köpt prog+kort istället. Har dock gjort det nu.

    Dessa ska du inte lita på!!

  3. #3
    Undrar när domaren rotar i bröstfickan efter det röda kortet... :roll:

  4. #4
    Typ nu. Att vissa aldrig lär sig.
    ALLA frågor ska ställas publikt i forumet och inte via PM till ComHit crew.

  5. #5
    Får man fråga vad det var "sven" blev kickad av exakt?

  6. #6
    Man får inte lägga ut länkar till sidor som säljer färdiga kort oavsett i vilket syfte man gör det.
    ALLA frågor ska ställas publikt i forumet och inte via PM till ComHit crew.

Liknande ämnen

  1. Nasare
    Av Berguven i forum Canal Digital
    Svar: 2
    Senaste inlägg: 2004-06-06, 22:04
  2. Nasare kort...
    Av Undrande i forum Canal Digital
    Svar: 2
    Senaste inlägg: 2004-03-24, 12:27
  3. Nasare igång igen men vem?
    Av jbey i forum Com Hem
    Svar: 18
    Senaste inlägg: 2004-03-10, 18:20

Taggar för det här ämnet

Behörigheter för att posta

  • Du får inte posta nya ämnen
  • Du får inte posta svar
  • Du får inte posta bifogade filer
  • Du får inte redigera dina inlägg
  •  
stöd oss
ComHit.net är en ideell sidan som drivs helt utan reklamintäkter, detta för att du som användare ska slippa all störande reklam och diskutera de saker du är intresserad av.
Skulle man däremot känna att man vill donera en slant för att hjälpa ComHit.net att bli bättre är ni välkomna att donera via länken nedan.

https://www.paypal.me/comhit/
Följ oss