Resultat 1 till 2 av 2

Ämne: Nybörjare

  1. #1

    Nybörjare

    Hej : Jag har köpt startpaket 2 och skulle vilja ha lite tips om hur jag ska göra för att få liv i mitt guldkort. hur kollar jag det inte är nåt fel på kortet ? Hur remotar jag kortet , har mp6 ,mp7. vad ska man göra när man har remotat kortet ? Har hållt på i 2 nätter men kommer inte fram till nåt . Tack för svar

  2. #2

    Hej tropical

    Har du läst forums guider?? Där hittar alllt info om vad du frågar om,läs men fråga gärna igen ifall du hinte hittar svar på dina frågor där:wink:

Liknande ämnen

  1. Nybörjare!
    Av kurdsson i forum Boxer
    Svar: 5
    Senaste inlägg: 2006-08-21, 07:33
  2. Nybörjare
    Av Scorpio_racing i forum Viasat
    Svar: 0
    Senaste inlägg: 2005-01-04, 22:55
  3. nybörjare
    Av hellmats i forum Övrigt
    Svar: 1
    Senaste inlägg: 2004-11-24, 09:28
  4. nybörjare...
    Av axet i forum Canal Digital
    Svar: 1
    Senaste inlägg: 2004-02-07, 07:50
  5. Nybörjare
    Av Newbe i forum Övrigt
    Svar: 0
    Senaste inlägg: 2003-08-18, 16:21

Behörigheter för att posta

  • Du får inte posta nya ämnen
  • Du får inte posta svar
  • Du får inte posta bifogade filer
  • Du får inte redigera dina inlägg
  •  
stöd oss
ComHit.net är en ideell sidan som drivs helt utan reklamintäkter, detta för att du som användare ska slippa all störande reklam och diskutera de saker du är intresserad av.
Skulle man däremot känna att man vill donera en slant för att hjälpa ComHit.net att bli bättre är ni välkomna att donera via länken nedan.

https://www.paypal.me/comhit/
Följ oss