Resultat 1 till 3 av 3

Ämne: Liten fråga

  1. #1

    Liten fråga

    Precis som för alla andra slutade mitt kort att fungera igår. Jag har fått ett nytt kort från C-hem precis som de flesta. Jag har dock inte tryckt in detta nya kort i boxen för att jag tror att det finns risk att det finns mjukvara på det nya kortet som stoppar framtida möjligheter. Kan det vara så? kan jag använda det nya orginalkortet tills det att det går att använda mitt G-kort igen?

    Tacksam för svar / Henke

  2. #2
    chipwreck
    Gäst
    Risken för att det skulle vara så är ganska så liten, men eftersom ingen vad jag förstått ännu kunnat utforska det nya kortet ordentligt kan det ju vara så.
    Men risken är som sagt minimal.

    / chipwreck

  3. #3
    Det är ingen fara med det.Testade mitt org kort för länge sedan,(dumt nog för nu är frivisningen slut på det) Körde med org kortet ett tag ,satte seda ni p-kortet igen och det var inga som helst problem med det.
    To Dare is To Do

Liknande ämnen

  1. en liten fråga
    Av stiss i forum Canal Digital
    Svar: 1
    Senaste inlägg: 2004-08-03, 00:16
  2. en liten fråga
    Av ktj i forum Boxer
    Svar: 5
    Senaste inlägg: 2004-06-20, 19:58
  3. en liten fråga
    Av hellow i forum Viasat
    Svar: 2
    Senaste inlägg: 2004-03-10, 21:02
  4. En liten liten fråga ?
    Av triax i forum Canal Digital
    Svar: 1
    Senaste inlägg: 2003-12-22, 19:49
  5. En liten fråga!
    Av Storm i forum Com Hem
    Svar: 6
    Senaste inlägg: 2003-12-21, 01:54

Taggar för det här ämnet

Behörigheter för att posta

  • Du får inte posta nya ämnen
  • Du får inte posta svar
  • Du får inte posta bifogade filer
  • Du får inte redigera dina inlägg
  •  
stöd oss
ComHit.net är en ideell sidan som drivs helt utan reklamintäkter, detta för att du som användare ska slippa all störande reklam och diskutera de saker du är intresserad av.
Skulle man däremot känna att man vill donera en slant för att hjälpa ComHit.net att bli bättre är ni välkomna att donera via länken nedan.

https://www.paypal.me/comhit/
Följ oss