Tack elvings...

Jo nu förstår jag lite mer om det här, med ett titanium kort kan jag alltså se både canal digital och viasat... Det är lite dyrare men det låter som en bra idé.
Köper man hem ett titanium kort och sen lånar man en kompis brännare, sen så borde det finnas en massa gudier här tills man får det att funka.. (riktigt bra)

Men det är bara en grej som får en att tveka lite, nästan alla man pratar med tycker att man ska kolla upp om sin digitalbox klarar av ett titanium kort.. Jag har sökt på philips digitalboxar i detta forum men inte hittat något.. Jag undrar om min hyrbox från canaldigital som är en philips ska klara av att koda av både viasatoch canal digital?
Ursäkta om jag är ute och snurrar och stör, men jag är jätte tacksam av all den hjälp jag får. och om jag bryter mot några regler i detta forum så säg till..

Tack och hej!! )