Resultat 1 till 10 av 32

Ämne: Trasig DM 500-T - Svärgubben kommer slå ihjäl mig!

Hybridvisning

Föregående inlägg Föregående inlägg   Nästa inlägg Nästa inlägg
  1. #1
    Medlem kozmos avatar
    Reg.datum
    Oct 2007
    Inlägg
    70
    Tackad
    2 gånger
    Citat Ursprungligen postat av fjanten Visa inlägg
    Nu har jag inhandlat en nollmodemkabel och det gick alldeles utmärkt att använda dreamup denna gång! Tackar för all hjälp och support, det har varit guld värt!
    Bra jobbat! Nu får du andas ut
    DM800HD

  2. #2
    Medlem
    Reg.datum
    Feb 2011
    Inlägg
    77
    Tackad
    1 gånger
    Citat Ursprungligen postat av kozmo Visa inlägg
    Bra jobbat! Nu får du andas ut
    Haha njaa, måste ju få eländet att fungera också. Har problem med att få in kanalerna. Har suttit sedan igår och läst och testat så nu rådfrågar jag igen. Vad behöver jag lägga in för att kunna söka kanaler? Har sökt både manuellt och automatiskt utan att hitta någonting alls. Har kanal2 hemma, vilket är digitaltv och denna box är väl till för boxer som jag har förstått det. Har dock en antennförstärkare som är inkopplad i boxern. Hur ska jag gå tillväga. Är endast intresserad av de fria kanalerna.

Taggar för det här ämnet

Behörigheter för att posta

  • Du får inte posta nya ämnen
  • Du får inte posta svar
  • Du får inte posta bifogade filer
  • Du får inte redigera dina inlägg
  •  
stöd oss
ComHit.net är en ideell sidan som drivs helt utan reklamintäkter, detta för att du som användare ska slippa all störande reklam och diskutera de saker du är intresserad av.
Skulle man däremot känna att man vill donera en slant för att hjälpa ComHit.net att bli bättre är ni välkomna att donera via länken nedan.

https://www.paypal.me/comhit/
Följ oss